UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan premier też był zawodowym tenisistą, górnikiem, rolnikiem, murarzem, prezesem, bankierem, ale jak kończył karierę tenisową na turnieju w Otwocku stała mała dziewczynka i dał jej paletę i to dzięki premierowi z PiS Iga to była, zaczęła światową karierę tenisową.


Anuluj