UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pomyślcie dlaczego ten trening będzie w Nowakowie, a nie w Elblągu. Jak włączycie myślenie to szybko uzyskacie odpowiedź. Jedynie podpowiadam, że w tym zadaniu nie ma żadnego, ale to żadnego podtekstu politycznego.

No dlaczego.