Wybrany wątek opinii
Pomyślcie dlaczego ten trening będzie w Nowakowie, a nie w Elblągu. Jak włączycie myślenie to szybko uzyskacie odpowiedź. Jedynie podpowiadam, że w tym zadaniu nie ma żadnego, ale to żadnego podtekstu politycznego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@No dlaczego. - A kogo to obchodzi?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0