UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomyślcie dlaczego ten trening będzie w Nowakowie, a nie w Elblągu. Jak włączycie myślenie to szybko uzyskacie odpowiedź. Jedynie podpowiadam, że w tym zadaniu nie ma żadnego, ale to żadnego podtekstu politycznego.

No dlaczego.

Anuluj