35
14.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
szkoda, że płacą 2 razy mniej niż 8 lat temu
siesta777 (2022.10.14)
@siesta777 - I 4x mniej niż w 96'
Takie buty (2022.10.14)
EPT ma inne zadania, aby dotrwać do emerytury, nieprawdaż?
(2022.10.14)
Ruski trol ? Wy pisowcy macie konkretnie na. S.ranę w głowach
Takie buty (2022.10.14)
@Pasmo sukcesów pis - Jednak moherowy mesjasz żoliborski zapowiedział wykupienie Żabki... strategicznie istotna inwestycja w bezpieczeństwo wolski.
GłębokaMyśl (2022.10.14)
Zwolnią rejestracja na bezrobociu, dotacja, grant, zwolnienie z podatku, część na działalność i tak w uproszczeniu powstaje nowe miejsce pracy
(2022.10.14)
Takie proste, więc twórz i zgarniaj miliony.
(2022.10.14)
Dlaczego w Pasłeku, a nie w Elblagu na Modrzewinie lub Terkawce, tam tansze grunta lub raczej obrotniejsi urzędnicy ?
(2022.10.14)

info

4  
  5
W Gronowie straszą zwolnieniami, a Pasłęk się rozwija?? Jedna firma, jeden prezes, a tak jak by dwie inne firmy.
okoniowaty (2022.10.14)
Stasek zap..... za trzech to firma ma wyniki
(2022.10.14)

info

5  
  2