A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
szkoda, że płacą 2 razy mniej niż 8 lat temu
@siesta777 - I 4x mniej niż w 96'
EPT ma inne zadania, aby dotrwać do emerytury, nieprawdaż?
@Pasmo sukcesów pis - Jednak moherowy mesjasz żoliborski zapowiedział wykupienie Żabki... strategicznie istotna inwestycja w bezpieczeństwo wolski.
Zwolnią rejestracja na bezrobociu, dotacja, grant, zwolnienie z podatku, część na działalność i tak w uproszczeniu powstaje nowe miejsce pracy
Takie proste, więc twórz i zgarniaj miliony.
Dlaczego w Pasłeku, a nie w Elblagu na Modrzewinie lub Terkawce, tam tansze grunta lub raczej obrotniejsi urzędnicy ?
W Gronowie straszą zwolnieniami, a Pasłęk się rozwija?? Jedna firma, jeden prezes, a tak jak by dwie inne firmy.
Stasek zap..... za trzech to firma ma wyniki