UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!
Już się zleciały drony z CIA i wyzywają normalnych, pro polskich obywateli od ruskich onuc. Won do Hameryki!