UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego w Pasłeku, a nie w Elblagu na Modrzewinie lub Terkawce, tam tansze grunta lub raczej obrotniejsi urzędnicy ?


Anuluj