UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego w Pasłeku, a nie w Elblagu na Modrzewinie lub Terkawce, tam tansze grunta lub raczej obrotniejsi urzędnicy ?
Dlaczego w Pasłeku, a nie w Elblagu na Modrzewinie lub Terkawce, tam tansze grunta lub raczej obrotniejsi urzędnicy ?