A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@007 - Nawet nie wiesz o czym pisze gosc ale komentujesz
STEK BZUR!!!!! Koszty utrzymania i konserwacji- Podłyszewski-oobliczyłeś to? Tam mógł nie będzie się osadzał? A przede wszystkim to co powie o tym POdła opozycja? Jak duże jednostki mają tam przepłynąć?
Najrozsądniejsze i bardziej przydatna. Nie mówiąc o kosztach i przydatności.
CPK tak jak przekop są, ,dziełami, ,politycznymi. Bez zysków ekonomicznych. Przekop nie poprawi dynamiki rozwoju Elbląga, a lotnisko to pod zamówienie amerykańskie. No bo dla wojskowych samolotów ciężkich potrzeba pasa o długości 4 kilometrów.
A drobny sztorm na Bałtyku pokonał falochron...
Polecam się przejechać nad zalew, na przykład do suchacza, zobaczyć i usłyszeć koparki, pozdrawiam kłamczuszka.
IWAN wracaj do Rosji lub do oPOzycji- jedno i to samo
@Dfh - Kolejny POpaprany IWAN..... albo boot automat- JEDNO i to samo, tu nie ma szarych komórek i tu też.
przy mysleniu opozycji to niczego nie bedzie cytujac klasyka, a tak glupi przekop cos wam udowadnia, inni moga budowac tunele pod woda przez gory klasc rure na dnie ale ku u nas nic sie ma nie oplacac tylko za miske ryzu robic na darmozjadow, nawet wegla nie mamy prawa wydobywac bo ma sie nie oplacac tylko sprowadzac bo lewary w mediach nam to wmowia tak jak portel, najwazniejsze to sie sklucic i nazrec w na wynos, gaz od roskow to sie oplacalo przeplacac, tworzycie pierdyliard powodow zeby nie gadac o istotnych sprawacch, niemcom przed wojna oplacalo sie zbudowac kanal elblaski ale jak jakis przekop bo pis to bol dopska
opozycja kwiczy
Mam taką prośbę do polemizujących, proszę przeczytajcie historię toru wodnego od Morza Bałtyckiego do Królewca i w jaki sposób zabezpieczono się od osuwaniu się mułu z Zalewu. Szkoda, że nikt nie pomyślał, może właśnie Pan Podlaszewski.