A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
świetna propozycja, ale nie jest zgodna z oficjalna doktryna pis. Nic z tego nie będzie, do czasu aż zacznie się liczyć pieniądze
BArdzo przerpaszam ale to takie farmazony. Teraz po czasie wynurza się koleś ze swoimi pomysłami. Takie mydlenie oczu. Jest to zupełnie niepotrzebne. Holendrzy zabierają morzu i osuszają obszary wielkości pół województwa a tu wielkie halo czy statek ma płynąć w lewo czy w prawo. Farmazon mydlenie oczu.
Cymes najlepsza firma sprzątająca i wszystko na temat