UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przy mysleniu opozycji to niczego nie bedzie cytujac klasyka, a tak glupi przekop cos wam udowadnia, inni moga budowac tunele pod woda przez gory klasc rure na dnie ale ku u nas nic sie ma nie oplacac tylko za miske ryzu robic na darmozjadow, nawet wegla nie mamy prawa wydobywac bo ma sie nie oplacac tylko sprowadzac bo lewary w mediach nam to wmowia tak jak portel, najwazniejsze to sie sklucic i nazrec w na wynos, gaz od roskow to sie oplacalo przeplacac, tworzycie pierdyliard powodow zeby nie gadac o istotnych sprawacch, niemcom przed wojna oplacalo sie zbudowac kanal elblaski ale jak jakis przekop bo pis to bol dopska