UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
BArdzo przerpaszam ale to takie farmazony. Teraz po czasie wynurza się koleś ze swoimi pomysłami. Takie mydlenie oczu. Jest to zupełnie niepotrzebne. Holendrzy zabierają morzu i osuszają obszary wielkości pół województwa a tu wielkie halo czy statek ma płynąć w lewo czy w prawo. Farmazon mydlenie oczu.
Rekin2345