UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BArdzo przerpaszam ale to takie farmazony. Teraz po czasie wynurza się koleś ze swoimi pomysłami. Takie mydlenie oczu. Jest to zupełnie niepotrzebne. Holendrzy zabierają morzu i osuszają obszary wielkości pół województwa a tu wielkie halo czy statek ma płynąć w lewo czy w prawo. Farmazon mydlenie oczu.

Rekin2345

Anuluj