UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto sie decyduje mieszkac w hotelu robotniczym, to jeszcze do przezycia, ale dlaczego na takim wypiz..... owiu?? No ktos z poza Ega okej, ale rodowite emblomgi?? Pogrzalo was?:)

tragiczne miejsce

Anuluj