UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto sie decyduje mieszkac w hotelu robotniczym, to jeszcze do przezycia, ale dlaczego na takim wypiz..... owiu?? No ktos z poza Ega okej, ale rodowite emblomgi?? Pogrzalo was?:)
tragiczne miejsce
Kto sie decyduje mieszkac w hotelu robotniczym, to jeszcze do przezycia, ale dlaczego na takim wypiz..... owiu?? No ktos z poza Ega okej, ale rodowite emblomgi?? Pogrzalo was?:)
tragiczne miejsce