UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wystawić mu FV za ten barak, który miał zniknąć do końca 2021 roku tak z 10 tysięcy / m-c !!! A zapomniałem, deweopler i zarządca to koledzy i jak mówi stare przysłowie kur... kur... łba nie urwie. O sprzedaży miejsc nienależących do dewelopera to też ciekawa, sprawa niech mieszkańcy to zgłoszą na policję, ciekawe co z tego wyjdzie.

Anonimek1

Anuluj