UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Postawa dewelopera (nie tylko w przypadku Sadowej ale też innych inwestycji) przypomina zachowanie takiego nastolatka, który umówił się z rodzicami, że będzie grał na komputerze do godziny 20:00.Minęła juz 22:00,nikt nie każe mu kończyć więc gra sobie dalej no bo dlaczego miałby sam z siebie przestać... To już kolejny w krótkim odstępie czasu artykuł nt. problemow z inwestycjami realizowanymi przez tego dewelopera. To nie może być przypadek ani celowe działanie konkurencji.

Elektryczny czarny Mercedes

Anuluj