UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Postawa dewelopera (nie tylko w przypadku Sadowej ale też innych inwestycji) przypomina zachowanie takiego nastolatka, który umówił się z rodzicami, że będzie grał na komputerze do godziny 20:00.Minęła juz 22:00,nikt nie każe mu kończyć więc gra sobie dalej no bo dlaczego miałby sam z siebie przestać... To już kolejny w krótkim odstępie czasu artykuł nt. problemow z inwestycjami realizowanymi przez tego dewelopera. To nie może być przypadek ani celowe działanie konkurencji.
Elektryczny czarny Mercedes