UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@StopCebuli - Bardzo merytoryczna wypowiedź. Dziwi mnie ta ilość minusów. Z drugiej strony jak ktoś pisał większość komentujących nie da rady podbiec 200m do autobusu. Polska zawiścią stoi. Nauki kościoła i propaganda nienawiści w TV szczujnia dają efekty
Wojna domowa