UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@StopCebuli - Bardzo merytoryczna wypowiedź. Dziwi mnie ta ilość minusów. Z drugiej strony jak ktoś pisał większość komentujących nie da rady podbiec 200m do autobusu. Polska zawiścią stoi. Nauki kościoła i propaganda nienawiści w TV szczujnia dają efekty

Wojna domowa