Wybrany wątek opinii
Nic tak Polaka nie wk..jak WSZYSTKO!
Niewiem z kąd tyle hejtu pod artykułami z Robertem.
Ultra triathlony rządzą sie swoimi prawami. Do takich wyzwań podchodzą zaledwie nieliczni.
Dla jednych to hobby, dla innych to sposób na życie. Robert robi to co kocha, i utrzymuje się z tego.
Nie interesuje mnie jego życie prawytne.
Ale jako człowiek i zawodnik przekracza bariery, chce być zapamietany jako ikona tego sportu.
Dlatego robi to na 100%, samo ukończenie wyścigu go nie zadowoli.
I czasami coś się nie uda, trudno, dokona to następnym razem.
Ma determinacje i charakter który pozwala mu być najlepszym w tym sporcie.
Wiekszość osób z komentarzy niema żadnego pojęcia o sporcie, a wypowiada się o tym że Robert jest amatorem bo źle rozłożył siły.
Polecam wyjść z domu i przebiec 10km albo przejść się na basen przepłynąć kilka długości.
Dla mnie wielki szacun dla Roberta.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@StopCebuli - "Z kąd" - no cóż, może warto czasem poczytać książki, a przynajmniej słownik ortograficzny, zamiast biegać bez umiaru i rzucać się na główkę na głęboką wodę.
10 x Ironman powinien być zakazany, bo to nie jest sport, tylko wykańczalnia. Kto w końcu padnie, na tego bęc.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@StopCebuli - Bardzo merytoryczna wypowiedź. Dziwi mnie ta ilość minusów. Z drugiej strony jak ktoś pisał większość komentujących nie da rady podbiec 200m do autobusu. Polska zawiścią stoi. Nauki kościoła i propaganda nienawiści w TV szczujnia dają efekty
Do moderacji
Odpowiedz
2
0