UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nic tak Polaka nie wk..jak WSZYSTKO! Niewiem z kąd tyle hejtu pod artykułami z Robertem. Ultra triathlony rządzą sie swoimi prawami. Do takich wyzwań podchodzą zaledwie nieliczni. Dla jednych to hobby, dla innych to sposób na życie. Robert robi to co kocha, i utrzymuje się z tego. Nie interesuje mnie jego życie prawytne. Ale jako człowiek i zawodnik przekracza bariery, chce być zapamietany jako ikona tego sportu. Dlatego robi to na 100%, samo ukończenie wyścigu go nie zadowoli. I czasami coś się nie uda, trudno, dokona to następnym razem. Ma determinacje i charakter który pozwala mu być najlepszym w tym sporcie. Wiekszość osób z komentarzy niema żadnego pojęcia o sporcie, a wypowiada się o tym że Robert jest amatorem bo źle rozłożył siły. Polecam wyjść z domu i przebiec 10km albo przejść się na basen przepłynąć kilka długości. Dla mnie wielki szacun dla Roberta.
StopCebuli