UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie sądzę, żeby dla mieszkańców miało jakiekolwiek znaczenie kto dowodzi portem. Czy socjalistyczny bajzel miejski czy socjalistyczny bajzel pisowo/rządowy. Zupełnie jak z miejskim EPEC-em i pisowo rządowym EKO. Komusze koterie grają o wybory i władzę.
Cz