UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie sądzę, żeby dla mieszkańców miało jakiekolwiek znaczenie kto dowodzi portem. Czy socjalistyczny bajzel miejski czy socjalistyczny bajzel pisowo/rządowy. Zupełnie jak z miejskim EPEC-em i pisowo rządowym EKO. Komusze koterie grają o wybory i władzę.

Cz