A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komedianci, nawet chyba ta geriatria ju
To kiedy wplynie pierwszy kajak do tego "portu"?
Nowa lewica to PiS. Póki rządzi - żadna inna się nie przebije....
Jak port będzie zarządzany przez elbląska klikę to go zniszczycie, taka jest prawda o was, dawno powinni was odsunąć na śmietnik historii
Lol Novak z lewicy napisał a odpowie Nowak wiceprezydent! A co na to pan prezydent? On nie jest za portem? Ze musi mu pan przypominać?
Panie strzeż Elbląg i jego obywateli od zarazy pisowskiego okupanta
Ale To Wy rządzicie miastem.... Platforma PSL Lewica
Co roku władza miejska nie umie naprawić skutecznie dziur na elbląskich ulic - a chcą zarządzać portem !
Czegoś nie rozumiem, autostrady budujemy z pieniędzy państwowych, a za tor wodny ma płacić Elbląg? Wykopali przeprawę kajakową i wielkie sny o potędze. Taki jest PiS, nieudacznictwo.
Przecież tu platforma rządziła i rządzi. W co oni grają? Listy do siebie sami piszą? Może niech te listy do butelek wsadzają i w morze rzucają? Ale kabaret. Lepszy niż na mrągowskiej nocy kabaretowej. Mam wrażenie że ktoś przespał czas ważny dla Elbląga. Lada dzień będzie chuczne otwarcie przekopu a Elblągu jest głęboko w czarnej d...e. Zamiast drwić przez lata z tej inwestycji i zamieszczać felietony s motorówką to trzeba było działać. Teraz się obudzili z ręką w nocniku