86
18.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komedianci, nawet chyba ta geriatria ju
(2022.07.18)

info

12  
  0
To kiedy wplynie pierwszy kajak do tego "portu"?
Elblag na Powislu (2022.07.18)

info

3  
  7
Nowa lewica to PiS. Póki rządzi - żadna inna się nie przebije....
obywatel_el (2022.07.18)

info

2  
  7
Jak port będzie zarządzany przez elbląska klikę to go zniszczycie, taka jest prawda o was, dawno powinni was odsunąć na śmietnik historii
(2022.07.18)

info

19  
  0
Lol Novak z lewicy napisał a odpowie Nowak wiceprezydent! A co na to pan prezydent? On nie jest za portem? Ze musi mu pan przypominać?
(2022.07.18)

info

14  
  0
Panie strzeż Elbląg i jego obywateli od zarazy pisowskiego okupanta
Piłsudski (2022.07.18)

info

2  
  17
Ale To Wy rządzicie miastem.... Platforma PSL Lewica
(2022.07.18)

info

15  
  1
Co roku władza miejska nie umie naprawić skutecznie dziur na elbląskich ulic - a chcą zarządzać portem !
zorro (2022.07.18)

info

17  
  1
Czegoś nie rozumiem, autostrady budujemy z pieniędzy państwowych, a za tor wodny ma płacić Elbląg? Wykopali przeprawę kajakową i wielkie sny o potędze. Taki jest PiS, nieudacznictwo.
(2022.07.18)

info

2  
  16
Przecież tu platforma rządziła i rządzi. W co oni grają? Listy do siebie sami piszą? Może niech te listy do butelek wsadzają i w morze rzucają? Ale kabaret. Lepszy niż na mrągowskiej nocy kabaretowej. Mam wrażenie że ktoś przespał czas ważny dla Elbląga. Lada dzień będzie chuczne otwarcie przekopu a Elblągu jest głęboko w czarnej d...e. Zamiast drwić przez lata z tej inwestycji i zamieszczać felietony s motorówką to trzeba było działać. Teraz się obudzili z ręką w nocniku
Kabareton (2022.07.18)