UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak port będzie zarządzany przez elbląska klikę to go zniszczycie, taka jest prawda o was, dawno powinni was odsunąć na śmietnik historii
Jak port będzie zarządzany przez elbląska klikę to go zniszczycie, taka jest prawda o was, dawno powinni was odsunąć na śmietnik historii