UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czegoś nie rozumiem, autostrady budujemy z pieniędzy państwowych, a za tor wodny ma płacić Elbląg? Wykopali przeprawę kajakową i wielkie sny o potędze. Taki jest PiS, nieudacznictwo.
Czegoś nie rozumiem, autostrady budujemy z pieniędzy państwowych, a za tor wodny ma płacić Elbląg? Wykopali przeprawę kajakową i wielkie sny o potędze. Taki jest PiS, nieudacznictwo.