UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czegoś nie rozumiem, autostrady budujemy z pieniędzy państwowych, a za tor wodny ma płacić Elbląg? Wykopali przeprawę kajakową i wielkie sny o potędze. Taki jest PiS, nieudacznictwo.


Anuluj