UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co roku władza miejska nie umie naprawić skutecznie dziur na elbląskich ulic - a chcą zarządzać portem !
zorro
Co roku władza miejska nie umie naprawić skutecznie dziur na elbląskich ulic - a chcą zarządzać portem !
zorro