UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Galerii Ogrody jest wolny jeden lokal gastronomiczny. Wolał bym, aby CH Ogrody albo władze miasta zrobiły wszystko, aby w tym lokalu powstała Pizza Hut


Anuluj