UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda kasy na basen, są ważnniejsze problemy do rozwiązania. Tyle lat już basenu nie ma i wszycy jakoś przetrwali tą tragedię, czyli basen nie jest potrzebny, jak koś chce popływać to są kryte baseny.


Anuluj