UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda kasy na basen, są ważnniejsze problemy do rozwiązania. Tyle lat już basenu nie ma i wszycy jakoś przetrwali tą tragedię, czyli basen nie jest potrzebny, jak koś chce popływać to są kryte baseny.
Szkoda kasy na basen, są ważnniejsze problemy do rozwiązania. Tyle lat już basenu nie ma i wszycy jakoś przetrwali tą tragedię, czyli basen nie jest potrzebny, jak koś chce popływać to są kryte baseny.