UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szurniętemu Mariuszkowi znów się medykamenta skończyły? Trudno, trzeba będzie aplikować lewatywę. #mediaBrukowe, #trolling, #rak, #tragedia [Wszystkim geniuszom planistyki, strategii, turystyki, rekreacji i wypoczynku pragnę przyPOmnieć, że ok.100-tysięczne miasto Elbląg nie ma dziś ŻADNEGO kąpieliska odkrytego z prawdziwego zdarzenia - Ciepłej, mostu kolejowego czy Jeleniej Doliny nie liczę, bo to przeca komedia. Do tego, Elbląg staje się coraz atrakcyjniejszy turystycznie i ta tendencja będzie rosła, nawet POmimo usilnych a daremniackich wysiłków neoliberalnego dziaderstanu sypiącego piach w tryby i wkładającego kij w pasy transmisyjne ludowej machiny postępu i rozwoju, co na przykładzie przekopu czy niechlubnej sprawy z sabotażem Kolei Nadzalewowej najlepiej zaobserwować można; W związku z powyższym inwestycja w elbląskie kąpielisko z prawdziwego zdarzenia jest po prostu koniecznością (dziejową i zdroworozsądkową), zaś każden, któren chciałby tam zrobić sadzawkę w miejscu stawów i zdewastować to miejsce POdobnie, jak uczyniły ratuszowe szkodniki z rabunkowo zabetonowaną Dolinką, to niech lepiej na ryby sobie jedzie, bo do rady to się nadaje jak... wiadomo; #KoniecEryDziadocenu

lubie.kefir