A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
1.Już obniżane przy poprzednich podwyżkach.2.Doszczelnienie okien to dodatkowy koszt.3.Wchodząc do domy zanim się nagrzeje siedzisz w zimnym.4.Nie robią tego osoby które mają - podzielniki ciepła 5.Musiałabym siedzieć na klatce i patrzeć ludziom na ręce - i zakazać się kręcić :) 6.Już oszczędzamy - po ostatnich wzrostach cen.7 Nie palę 8.Po co mi mieszkanie i kredyt jak mam siedzieć poza nim.9.a siądę i znowu będzie zimno.... - Także dziękuje za rady ale na kit komu takie życie.... jedyne czego się człowiek dorobi to nerwicy....
Ty, a od kiedy pis rządzi w elblążkowie,
@GłębokaMyśl - Masz gładkie półkule mózgowe i zmień lekarza radzę. Twoja postkomusza inteligencja dobra Putinowi. Labilność emocjonalna rozwala cię POstkomuchu.
Juz mam w domu 19 w dzień i 18 w nocy. W starej kamienicy jest zimno przy takich temperaturach. Fakt, że kamienica nieocieplona( sąsiad zalega z opłatami i kredytu brak). W czasie nieobecności, oczywiście kaloryfery przykręcone. Nie palę, nie nadużywam. Z czego jeszcze zrezygnować? Na czym zaoszczędzić?
Wydaje ci sie, ze ludzie tak nie robia?Im wiecej oszczedzasz, tym gorzej. Bo obnizasz sobie komfort do granic minimum, a ceny i tak podniosa, bo ciagle im malo. Po co byc milionerem, skoro mozna byc miliarderem?Ludzie zaplaca. To jest zwykle kur... stwo od rzadów zaczynajac, a konczac na zarzadzajacych przedsiebiorstwami. A zwykly konsument utrzymuje to stado bandytow.
@GłębokaMyśl - Twój Donek sprzedał naród Angeli za swoją wysoką emeryturę 20.000 euro miesięcznie.
Winna temu jest fatalna opozycja a nie Rząd. Wasze analizy godne pożałowania.