UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
1.Już obniżane przy poprzednich podwyżkach.2.Doszczelnienie okien to dodatkowy koszt.3.Wchodząc do domy zanim się nagrzeje siedzisz w zimnym.4.Nie robią tego osoby które mają - podzielniki ciepła 5.Musiałabym siedzieć na klatce i patrzeć ludziom na ręce - i zakazać się kręcić :) 6.Już oszczędzamy - po ostatnich wzrostach cen.7 Nie palę 8.Po co mi mieszkanie i kredyt jak mam siedzieć poza nim.9.a siądę i znowu będzie zimno.... - Także dziękuje za rady ale na kit komu takie życie.... jedyne czego się człowiek dorobi to nerwicy....