UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Juz mam w domu 19 w dzień i 18 w nocy. W starej kamienicy jest zimno przy takich temperaturach. Fakt, że kamienica nieocieplona( sąsiad zalega z opłatami i kredytu brak). W czasie nieobecności, oczywiście kaloryfery przykręcone. Nie palę, nie nadużywam. Z czego jeszcze zrezygnować? Na czym zaoszczędzić?

:(