UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wydaje ci sie, ze ludzie tak nie robia?Im wiecej oszczedzasz, tym gorzej. Bo obnizasz sobie komfort do granic minimum, a ceny i tak podniosa, bo ciagle im malo. Po co byc milionerem, skoro mozna byc miliarderem?Ludzie zaplaca. To jest zwykle kur... stwo od rzadów zaczynajac, a konczac na zarzadzajacych przedsiebiorstwami. A zwykly konsument utrzymuje to stado bandytow.

666