A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezydent Elbląga zalatwił Elblązan
@Upadły Harley - Przyszedł czas płacenia rachunków za dojną zmianę obajtków i misiewiczów, wolski wał, kacze doły, ostrołęki, pińset plusy, czysta plusy, tarcze dla franusiów i socjalistyczne bonusy... a tu wszyscy dopatrują się diabeł wie czego. Dostawali forsę za nic a teraz się dziwią, że ona okazuje się być niewiele warta.
@?? - nie energa tylko ure
Ale bida będzie jesienią !
Hahahahahaha pięknie! Tak jesteście ru cha ni na każdym kroku drodzy rodacy :) może jeszcze raz na PO PIS PSL SLD KUKIZ HAMOWNIA zagłosujecie? śmiało wylewać swoje żale teraz
@jak żyć? - Nie wyjdą bo przez lata byli konsekwentnie przygotowywani po małych kroczkach do rozbioru.
trzeba zmienic dostawce, jak tam im nie zaplace pojda z torbami
Na którego dostawcę chcesz zmienić. Pójdą z torbami i tak. Tylko co ci to zmieni. Wungiel podrożał jeszcze bardziej. Gaz też i pewnie niedługo go nie będzie. Bo Pinokio mówi, że będzie, a jak dotąd zwykle kłamał.
Dokładnie... - i mamy oto właśnie przykład
Trzeba trochę zmienić przyzwyczajenia i będzie ok:
1.Warto obniżyć temperaturę w domu o 1-2 st C, bo i zdrowiej i taniej.
2.Doszczelniamy okna i drzwi, bo to zapobiega stratom ciepła.
3.Przykręcamy kaloryfery gdy wychodzimy z domu i podczas snu.
4.Nie wietrzymy przy odkreconych kaloryferach.
5.Dbamy o zamykanie drzwi i okien na klatkach schodowych.
6.Oszczędzamy prąd i wodę bo dzięki temu mamy więcej w kieszeni na ogrzewanie.
7.Rzucamy palenie papierosów i picie alkoholu. Zapewniamy oszczędności w portfelu i dbamy o zdrowie.
8.Więcej czasu spędzajmy poza domem. Dzięki temu kaloryfery są przykręcone przez dłuższy czas.
9.Kilka przysiadow i ćwiczeń powoduje że robi się cieplej.