116
19.05.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prezydent Elbląga zalatwił Elblązan
(2022.05.22)

info

9  
  3
@Upadły Harley - Przyszedł czas płacenia rachunków za dojną zmianę obajtków i misiewiczów, wolski wał, kacze doły, ostrołęki, pińset plusy, czysta plusy, tarcze dla franusiów i socjalistyczne bonusy... a tu wszyscy dopatrują się diabeł wie czego. Dostawali forsę za nic a teraz się dziwią, że ona okazuje się być niewiele warta.
GłębokaMyśl (2022.05.22)
@?? - nie energa tylko ure
112 (2022.05.22)
Ale bida będzie jesienią !
Jaki prezydent , takie miasto (2022.05.22)

info

4  
  2
Hahahahahaha pięknie! Tak jesteście ru cha ni na każdym kroku drodzy rodacy :) może jeszcze raz na PO PIS PSL SLD KUKIZ HAMOWNIA zagłosujecie? śmiało wylewać swoje żale teraz
Fer (2022.05.22)

info

3  
  2
@jak żyć? - Nie wyjdą bo przez lata byli konsekwentnie przygotowywani po małych kroczkach do rozbioru.
Fer (2022.05.22)
trzeba zmienic dostawce, jak tam im nie zaplace pojda z torbami
(2022.05.23)
Na którego dostawcę chcesz zmienić. Pójdą z torbami i tak. Tylko co ci to zmieni. Wungiel podrożał jeszcze bardziej. Gaz też i pewnie niedługo go nie będzie. Bo Pinokio mówi, że będzie, a jak dotąd zwykle kłamał.
entuzjasta (2022.05.23)
Dokładnie... - i mamy oto właśnie przykład
(2022.05.23)
Trzeba trochę zmienić przyzwyczajenia i będzie ok: 1.Warto obniżyć temperaturę w domu o 1-2 st C, bo i zdrowiej i taniej. 2.Doszczelniamy okna i drzwi, bo to zapobiega stratom ciepła. 3.Przykręcamy kaloryfery gdy wychodzimy z domu i podczas snu. 4.Nie wietrzymy przy odkreconych kaloryferach. 5.Dbamy o zamykanie drzwi i okien na klatkach schodowych. 6.Oszczędzamy prąd i wodę bo dzięki temu mamy więcej w kieszeni na ogrzewanie. 7.Rzucamy palenie papierosów i picie alkoholu. Zapewniamy oszczędności w portfelu i dbamy o zdrowie. 8.Więcej czasu spędzajmy poza domem. Dzięki temu kaloryfery są przykręcone przez dłuższy czas. 9.Kilka przysiadow i ćwiczeń powoduje że robi się cieplej.
(2022.05.23)