UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czego chcecie? Ciemnemu ludowi ciagle się podoba za czasów PiSu, maja ciagle 40% poparcia. Ciemny lud chce umierać za PiS z głodu lub z zimna, ale za to z nic juz nie wartym 500+ i kompletnie nic nie wartą 13 czy tam 14 emeryturą!

Alojzy_KUPA