UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oj komuś przeszkadzała ciepła woda i Wina Tuska w kranie Teraz trzeba będzie się pożegnać z tą liberalną popierdułką. Trudno, żeby Orlen dostarczał inne paliwa Elblążanom, niż najdoskonalsze i najdroższe. Nie jest to kwestia kosztu budowy, jak sugeruje Wódz, tylko kosztu paliwa. A fantasmagorie Wodza nie powstały, bo koszty były by jeszcze wyższe i do poniesienia przez miasto. Teraz na kolana do Warszawy i wybłagać zmniejszenie VAT-u. I samemu tworzyć fundusz na pokrycie opłat większych niż emerytury

entuzjasta