UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd patrzeć i słuchać senatorów z PiS. Bez własnego zdania, jak marionetki, glosują za przekazaniem polskich stacji Lotos pod rosyjskie zarządzanie. To się w glowie nie mieści. Ciekawe bardzo, jak w Sejmie w tej sprawie bedzie głosował elbląski przecież poseł Leonard Krasulski.