UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wstyd patrzeć i słuchać senatorów z PiS. Bez własnego zdania, jak marionetki, glosują za przekazaniem polskich stacji Lotos pod rosyjskie zarządzanie. To się w glowie nie mieści. Ciekawe bardzo, jak w Sejmie w tej sprawie bedzie głosował elbląski przecież poseł Leonard Krasulski.