A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zorientowany w temacie - Zostań łupiącym. Załóż firmę segregującą śmieci. BĘDZIESZ BOGATY !
Najlepiej w ramach pomocy odpady na Ukrainę wysłać
@Wiedźmin - Dokładnie podzielam twój pogląd ale właśnie dlatego w miarę możliwości się na takich spędach pojawiam żeby powiedzieć coś z sensem. Bądź uprzejmy podesłać na adres mariuszlewandowski1966@gmail. com linki do opisu tego systemu. Co do energii to w 2010 jako spółdzielnia socjalna poprosiliśmy o zgodę żeby nad bunkrem na Królewieckiej 211 po dawnej kolekturze postawić próbną instalację fotowoltaiczną. Dziś w 12 lat później na tak skomplikowany intelektualnie pomysł wpadła ekipa EPT. Odkrywcy może za jakieś 26 lat odkryją koło albo dźwignię prostą. Ale w tej zabawie dla co najmniej kilku chodzi o kolejny łatwy pieniądz za pierdu pierdu - jak z Domem pod Cisem.
@Wiedźmin - Za rządów Nowaczyka złożyliśmy projekt nazwany Menel - zakładał zorganizowanie dla złomiarzy wózków transportowych danie im kombinezonów i prysznicy w punktach zbiórki szła, makulatury i butelek Pet w likwidowanych wtedy punktach obsługi ZBK-u. System biłby na głowę obecny bo nie wymagał kursowania wozów po mieście chłopaki sami by to znieśli posegregowali a pewnie i umyli. Niestety Arkadiusz Jachiomowicz wespół z partaczami od Nowaczyka pomysł olali - dlatego dziś będziemy płacić jak za zboże bo ci ludzie zamiast liczyć i myśleć myślą tylko jak liczyć wpływy na własne konta. Nowaczyka się pozbyliśmy - teraz pora pożegnać ekipę pozarządowych biznesmenów co z publicznego worka ciągną na prywatne konta.
Może na inny temat, lecz zauważyłem pewną prawidłowość... Pod żadnym z artykułów dotyczących lub związanych z obywatelami UA, jakoś dziwnym trafem, nieaktywna jest sekcja komentarzy. Dlaczego!?
Natychmiastowa prawem zakazana produkcja opakowań do napojów i worków foliowych w tym folii używanej do opakowań.
Ale oznacza to likwidacje tysięcy miejsc pracy, więc wybór należy do WAS.