UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wiedźmin - Dokładnie podzielam twój pogląd ale właśnie dlatego w miarę możliwości się na takich spędach pojawiam żeby powiedzieć coś z sensem. Bądź uprzejmy podesłać na adres mariuszlewandowski1966@gmail. com linki do opisu tego systemu. Co do energii to w 2010 jako spółdzielnia socjalna poprosiliśmy o zgodę żeby nad bunkrem na Królewieckiej 211 po dawnej kolekturze postawić próbną instalację fotowoltaiczną. Dziś w 12 lat później na tak skomplikowany intelektualnie pomysł wpadła ekipa EPT. Odkrywcy może za jakieś 26 lat odkryją koło albo dźwignię prostą. Ale w tej zabawie dla co najmniej kilku chodzi o kolejny łatwy pieniądz za pierdu pierdu - jak z Domem pod Cisem.
MariuszLewandowski-Fc