Wybrany wątek opinii

Czyli płacimy co raz więcej za segregację śmieci - z nie do końca jasnych powodów, bo segregacja jest już od lat - a potem jakieś firmy zarabiają sobie na tym, że odbiorcy śmieci odsprzedają im surowce? Surowce pochodzące z produktów, które my kupiliśmy za NASZE pieniądze i za których odpady.. płacimy. Tak nas właśnie łupią. A Polak siedzi i milczy. Za to, jak chcą mu zamknąć jakieś durne TVN to od razu biegnie na ulice pyszczyć "Wolne Media" :)
Zorientowany w temacie (2022.04.05)
@Zorientowany w temacie - Pełna racja że coś tu nie gra. Segregacja powinna być już w mieszkaniach a to oznacza konieczność posiadania kilku pojemników na różne rodzaje śmieci. U nas wyróżniamy odpady żywieniowe, szkło, papier i plastyk. W Niemczech szkło zielone to inna frakcja niż szkło brązowe do tego bezbarwne. Razem jest tych frakcji kilkanaście..... A protesty wokół Lec TVN to polityczny interes opozycji podobnie jak marsze w obronie TV Trwam gdy chcieli ich wywalić z satelity.... życie
MariuszLewandowski-Fc (2022.04.05)
@Zorientowany w temacie - Zostań łupiącym. Załóż firmę segregującą śmieci. BĘDZIESZ BOGATY !
(2022.04.06)
Powrót do komentarzy