UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak krytyka prawicy to nagle komentarzy nie cenzurujecie ale jak jakis temat lewacki czy inne barachło to nagle cenzura wam sie wlacza, niezalezna gazeta zalezna od ieologi, teraz to juz nawet komentarzy nie wlaczacie bo sie "boicie" krytyki ukraincow. musi byc jedna sluszna narracja bo to wasza gazeta a nei nasza, my wam tylko mamy nabijac reklamy, i tak uzywam adblocka dziady