125
29.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać że Elbląg stoi sierotami po armii czerwonej! Biedna bolszewią to się nie wróci!
Zbyszek65 (2022.03.30)
Dzisiejsza wojna jutro będzie już tylko historią niezależnie od jej końca. Od nas zależy, czy będzie nas czegoś uczyła, czy pozwolimy naszym dzieciom nie wyciągać z niej wniosków i popełniać te same błędy, które są naszym udziałem. Przed PARTIĄ należy wszystkich przestrzegać, bo to ONA kroczyła ścieżkami Wowki Putina w miarę swoich karakańskich możliwości. W zwartym froncie walki wraz z towarzyszem Viktorem Orbanem, Marysią Le Pen i Mateuszkiem Salvinim opluwała UE biorąc od niej pieniądze i systematycznie demolowała w Polsce podstawy obywatelskiego państwa prawa, by móc w jego miejscu stworzyć krainę wiecznej szczęśliwości pińset plusów i reszty jej bazy wyborczej. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2022.03.30)
@Black - Julia od pomidorowej zaraz objawi, że takie prawo międzynarodowe jest niezgodne w wolską racją stanu i wolskim pojmowaniem konstytucji... A propos zapominania... Nie chodzi o to by zapominać. Rzecz w tym, żeby spróbować wybaczyć i normalnie żyć, i pracować. Niestety politykom obydwu stron ten ostatni scenariusz był bliski tylko przez krótką chwilkę. Potem zwyciężył katynizm proroka smoleńskiego i wowczyzm putiński ze strony Rosji i do spółki pogrzebały wszelkie szanse na próbę normalizacji stosunków pomiędzy Polakami i Rosjanami. W większości nie chcemy zrozumieć ( patrz posty Zbyszka65 ), że historia nie służy do rozdrapywania bolesnych ran tylko do nauki unikania błędów poprzednich pokoleń. W tym momencie mamy tak w stosunku do Ukraińców mimo pamięci o bolesnych kartach naszej wspólnej historii i świadomości, że oni patrzą na to zupełnie inaczej niż my.
GłębokaMyśl (2022.03.30)
brawo !!!
Orzeł1 (2022.03.30)

info

2  
  2
@Black - Weź duży młot i walni się w ten pustak, czerwona zarazo.
OrzełBiały2 (2022.03.30)
W Lwowie zakryto Lwy na Cmentarzu Orląt. Rozumiem że jeśli teraz jakiś fan Szuchewycza weźmie młot i je zwyczajnie rozbije to mu w tym pomożesz ? Jedź chłopie do Kambodży - to kraj dla takich jak ty wandali wprost idealny ale w Europie wsadź sobie takie pomysły w buty między słomę
MariuszLewandowski-Fc (2022.03.30)
@Black - Ty Antypolaku z czerwoną onucą na łbie.
Ken! (2022.03.30)
@OrzełBiały2 - @OrzełBiały2 Ty już nie musisz ani dużym ani małym młotem... posłuchałeś podobnej rady przed laty i dzisiaj możemy poczytać efekty tych natchnionych działań.
GłębokaMyśl (2022.03.30)
@Zbyszek65 - to ty jesteś sierotą po rozumie!
(2022.03.30)
Bój się Boga... zsypywać ludzkie szczątki do jednej mogiły? co to za wielkanocne porządki? Dobrze, że ja nie mam takich znajomych jak TY :( A jak sprawy w twojej rodzinie, może tu należałoby "posprzątać" ?
Halina 2022 (2022.03.30)