UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miarą dojrzałości człowieka jest jego stosunek do historii i zmarłych, nienawiść wyprała niektórym mózgi warto czasem odwiedzić specjalistę zanim zrobi się coś głupiego. czy było by ci obojetne gdyby ktoś z cmentarza wyrzucił szczątki twoich bliskich bo przecież nie kazdy jest aniołem i nie osadzaj zmarłych tylko dlatego, że byli rosjanami co ci przeszkadza ten pomnik to jest kawał naszej historii i zniewolenia pozwól zobaczyć to swoim wnukom, aby wiedzieli jaką cenę płaci się za wolność i nienawiść.

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyx

Anuluj