A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.
A mnie interesują zasady tego postępowania przetargu na zbycie tego terenu.
Też biorę od lat udział w takich konkursach i z tego co wiem, to przeważnie oferenci powinni mieć działalność co najmniej dwu letnia, .
Natomiast w naszym mieście co rusz. .. .sprzedawane są grunty spółkom które powstały kilka miesięcy wcześniej. Tematy do sprawdzenia. ..
Powstaje zatem kilka pytań.
Zapewne większość domyśla się jakich. ???
A na koniec przecież przy podpisywaniu umów na zbycie gruntów zapewne parafowane takie umowy są przez prawników i notariuszy.
Widocznie tyle warte jest to nasze prawo.
Dagmas Invest, kapitał zakładowy 5 tyś zł. a zakupili ziemi na 4,3 miliona netto. Nawet strony internetowej nie mają. Firmę prowadzi dwóch ludzi (Polak i Ukrainiec). Mi to wygląda na firemkę remontowo-wykończeniową a nie na poważnego inwestora zdolnego zbudować wielkie osiedle. Wygląda to bardzo słabo. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
@Bbbbbank - no najgorszy, bo ludzie niby wiedzą, ale nie zdają sobie sprawy że w praktyce rata może wynosić 800 a może i 1000 zł więcej. Naiwnie wierzą, że raty będą wyższe o 50 - 100 zł, a jak widać gdy wzrastają raty - to i inne koszty (chociaż w odwrotnej kolejności). I okazuje się, że "bogaci"których było stać na ratę 2500 pln, już tacy bogaci nie są, i nie wiedzą co zrobić, gdyż rata nagle wynosi 3 300 pln. za ogrzewanie gazowe 100% więcej, za prąd dużo więcej, a że byli na tamten moment bogaci to budowali się za miastem co wiąże się z dojazdem do pracy do miasta co powoduje kolejne wzrosty cen życia paliwo na wiosnę 2021 tankowałem 3,57 zł/litr teraz?? wczoraj 6.99 zł/litr - dziś może już więcej. Ekonomia jest to ciąg przyczynowo skutkowy i zawsze ale to zawsze po wzroście jest spadek potem znów wzrost itd. tylko bardzo często spadek jest mniejszy niż wzrost.
do diabła, skończcie z tymi rosyjskimi nazwami
A na Okólnika miało powstać ekologizne osiedle 15 domków a w ubiegłym roku porobiono tylko wykopy i na tym koniec budowy
Nie wiem kto to wymyśla (osiedle w tym miejscu)i kto chciałby mieszkać koło linii Wysokiego Napięcia 110kV.
później będą mówić że są bezpłodni :-)
Czekaa nas powtórka z rozrywki, denominacja, nie uniknione; )