UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem kto to wymyśla (osiedle w tym miejscu)i kto chciałby mieszkać koło linii Wysokiego Napięcia 110kV. później będą mówić że są bezpłodni :-)

el

Anuluj