UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem kto to wymyśla (osiedle w tym miejscu)i kto chciałby mieszkać koło linii Wysokiego Napięcia 110kV. później będą mówić że są bezpłodni :-)
el
Nie wiem kto to wymyśla (osiedle w tym miejscu)i kto chciałby mieszkać koło linii Wysokiego Napięcia 110kV. później będą mówić że są bezpłodni :-)
el