UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.
R-K
Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.
R-K