UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.

R-K

Anuluj