Wybrany wątek opinii
Skąd na to brać pieniądze? Zarabiać 4tys netto ledwo da się wyżyć. Chyba, że ktoś je zupki chińskie, nie uzywa elektryczności i załatwia się na dworze.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0