Wybrany wątek opinii

Skąd na to brać pieniądze? Zarabiać 4tys netto ledwo da się wyżyć. Chyba, że ktoś je zupki chińskie, nie uzywa elektryczności i załatwia się na dworze.
(2022.03.09)
Ja zarabiam 2 200,mieszkam w komunalnym, jem pasztetową, mortadelę (na przemian), prąd używam tylko do podgrzania wody (tv nie oglądam). .. i da się przeżyć czyt. przetrwać.
R-K (2022.03.09)
Powrót do komentarzy