UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na Okólnika miało powstać ekologizne osiedle 15 domków a w ubiegłym roku porobiono tylko wykopy i na tym koniec budowy
korona
A na Okólnika miało powstać ekologizne osiedle 15 domków a w ubiegłym roku porobiono tylko wykopy i na tym koniec budowy
korona