37
07.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aż po 150 latach stanie się zabytkiem.
Miszkurka2000 (2022.03.07)
Dolary przeciwko orzechom, że nawet nie będziesz potrafił wskazać, gdzie jest w Elblągu ten twój róg Królewieckiej i Robotniczej. Ty geniuszu od siedmiu boleści. Poleciłbym ci mapę, gdybyś tylko wiedział co to w ogóle jest.
KibiczProstej (2022.03.07)
@apel - Ojej, jacy jesteśmy delikatni. Jest czas i sytuacja na użycie takiego słowa. Po to one są. Nie bądźmy delikatnymi dziewicami.
Ewa z domku (2022.03.08)
Dla mnie nie. .. wyjaśnij.
? (2022.03.08)
Zostawić jako "Pomnik Nieudaczników z UM Elbląg ". @ Pfeifer.
(2022.03.08)

info

3  
  0
Odnoszę dziwne wrażenie, że cały art powstał tylko pod to zupełnie przypadkowe zdjęcie :)jeśli tak, to BARDZO DOBRZE!
CosTamWiem (2022.03.08)

info

0  
  0
@Kat_Na_Idiotów - Czytanie ze zrozumieniem nie jest jak widać najmocniejszą stroną.
(2022.03.09)