A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aż po 150 latach stanie się zabytkiem.
Dolary przeciwko orzechom, że nawet nie będziesz potrafił wskazać, gdzie jest w Elblągu ten twój róg Królewieckiej i Robotniczej. Ty geniuszu od siedmiu boleści. Poleciłbym ci mapę, gdybyś tylko wiedział co to w ogóle jest.
@apel - Ojej, jacy jesteśmy delikatni. Jest czas i sytuacja na użycie takiego słowa. Po to one są. Nie bądźmy delikatnymi dziewicami.
Dla mnie nie. .. wyjaśnij.
Zostawić jako "Pomnik Nieudaczników z UM Elbląg ".
@ Pfeifer.
Odnoszę dziwne wrażenie, że cały art powstał tylko pod to zupełnie przypadkowe zdjęcie :)jeśli tak, to BARDZO DOBRZE!
@Kat_Na_Idiotów - Czytanie ze zrozumieniem nie jest jak widać najmocniejszą stroną.