UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie podpisałeś się więc nie wiem jak się do Ciebie zwrócić, ale już w tym roku rozpoczyna się budowa kamienic od Specjal Pubu w kierunku Mostu Wyszyńskiego, więc będą już pierwsze kamienice bezpośrednio nad rzeką.


Anuluj