UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie podpisałeś się więc nie wiem jak się do Ciebie zwrócić, ale już w tym roku rozpoczyna się budowa kamienic od Specjal Pubu w kierunku Mostu Wyszyńskiego, więc będą już pierwsze kamienice bezpośrednio nad rzeką.