UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie była obniżona akcyza i VAT na paliwo to teraz paliwo byłoby po 8zl. Ale tego wyborcy Pisuaru nie widzą.
Adam2002
Gdyby nie była obniżona akcyza i VAT na paliwo to teraz paliwo byłoby po 8zl. Ale tego wyborcy Pisuaru nie widzą.
Adam2002