UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie była obniżona akcyza i VAT na paliwo to teraz paliwo byłoby po 8zl. Ale tego wyborcy Pisuaru nie widzą.

Adam2002

Anuluj